• Fantastisk tilbud for nye medlemmer!

  Som nyt medlem får du 5 GRATIS LEKTIONER v/ klubbens headpro træner, Marc Molin. Dette er en unik chance for at forbedre dit spil, lære nye teknikker og få en flyvende start i klubben

  Læs mere

 • Vær med i en stærk erhvervsklub!


  Læs mere

 • 1
 • 2
 • 3

Jonas Therkildsen i nyt ansættelsesforhold

Det er med stor glæde, at vi sammen med vores dygtige pro Jonas Therkildsen, kan meddele at vi har indgået en aftale om, at Jonas fastansættes. Det har været et stort ønske fra både Jonas og klubbens side at indgå en sådan aftale, og fra den 1. april er Jonas således vores nye kollega.

Vi glæder os til at tage fat på de mange nye tiltag til den kommende sæson og ser mange nye muligheder for vores nye samarbejde.

Jonas vil varetage mere eller mindre de samme opgaver som han tidligere har varetaget, så han vil være at finde ved undervisning og træning af såvel ungdomsspillere, som bredde- og elitetræning af medlemmerne i klubben.

Indtil videre booker man stadig lektioner på www.jonasgolf.dk, men inden sæsonstart vil du blive introduceret til et nyt bookingsystem – mere om det, når vi er klar til at præsentere det.

Mail og telefon
Du vil fortsat kunne træffe Jonas på tlf. 29 26 28 77, men Jonas har fået ny mailadresse, som nu hedder Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

Køge Golf Klub Træn med Jonas om vinteren 22

Køge Golf Klub Sponsor

Køge Golf Klub Sponsor

Køge Golf Klub Sponsor
Køge Golf Klub Sponsor
Køge Golf Klub Sponsor

Køge Golf Klub Sponsor

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Topmenu

Hovedmenu

Medlemslogin

OBS! Dette er ikke GolfBox login, benyt ikonet til højre.