• Juli-tilbud på greenfee

    Kr. 350,- pr. person incl. baneguide og bolde til drivingrange. Tilbuddet er gældende alle ugens dage!

    Læs mere

  • Fantastisk tilbud for nye medlemmer!

    Som nyt medlem får du 5 GRATIS LEKTIONER v/ klubbens headpro træner, Marc Molin. Dette er en unik chance for at forbedre dit spil, lære nye teknikker og få en flyvende start i klubben

    Læs mere

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Pink cup handske

Auktion over fotosession

Vores dygtige husfotograf, Marcus Eckhoff, har været så gavmild at donere en halv dags fotosession til Pink Cup 2024 til en værdi af kr. 7.500,00.

Hvis du står og mangler en fotograf til et bryllup, en stor begivenhed eller andet, så er det nu du skal slå til! Der er sat en kasse op på skranken i receptionen, hvor du udfylder slippen med dit navn og beløbet, du vil betale for denne enestående donation.
Du bestemmer selv prisen. Men vær omhyggelig - du kan jo blive overbudt!
Beløbet går ubeskåret til Kræftens Bekæmpelse.

Vinderen findes på turneringsdagen den 30. juni 2024.
Hvis du ikke er til stede på dagen, kontakter vi dig direkte, så husk at skriv tydeligt navn og telefonnummer.

Med venlig hilsen

Pink Cup udvalget
Lone Hartung, Christina Kuld, Caroline Ollendorff, Charlotte Tranberg, Birgitte Larnkjær, Pia Jarlstrøm, Mette Zacho

Køge Golf Klub Sponsor

Køge Golf Klub Sponsor

Køge Golf Klub Sponsor

Køge Golf Klub Sponsor

Køge Golf Klub Sponsor

Boje El logo web

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Topmenu

Hovedmenu

Medlemslogin

OBS! Dette er ikke GolfBox login, benyt ikonet til højre.